Кролевецьке училище отримало нагороду на міжнародній виставці – ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ

Кролевецьке училище отримало нагороду на міжнародній виставці

Кролевецький навчальний заклад на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017 року» отримав диплом І ступеня та золоту медаль за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій, пише сайт Кролевець Сьогодні з посиланням на Сумську ОДА.

Завдяки активній позиції обласної влади, навчальних закладів на Сумщині готують молоді та перспективні кваліфіковані кадри, створюються нові підприємства та з’являються нові робочі місця.

Прикладом такої позиції щодо реформування освітянської галузі на Сумщині є Кролевецьке  вище професійне училище, яке неодноразово представляло наш регіон на всеукраїнському рівні.

Цього разу навчальний заклад бере участь у традиційній міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017 року», яку проводить компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України в Києві.

На виставку з’їхались 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу, 545 навчальних та 112 професійно-технічних закладів й науково-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Кролевецький навчальний заклад отримав диплом І ступеня та золоту медаль за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний простір в номінації «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації». До речі, це вже друга відзнака кролевчан.

«Для нашого закладу ці нагороди означають визнання в межах України та розповсюдження інформації про нас у світі. Це хороша промоція, адже про нас дізнаються представники навчальних закладів, прозвучало, що Кролевецьке вище професійне училище є одним з лідерів освітньої галузі», – зазначила директор ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» Тетяна ЄФІМЕНКО.

Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» об’єднує учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, надає унікальну можливість обмінятися досвідом, думками, контактами для подальшої співпраці.

Джерело: Кролевець Сьогодні

Читайте также:

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*