Сумські поліцейські провели з дітьми тренінги безпеки – ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ

Сумські поліцейські провели з дітьми тренінги безпеки

Працівники вибухотехнічної служби та ювенальної превенції ГУНП області розповіли юним учасникам футбольного фестивалю, що стартував у Сумах, про особливості своєї служби та надали можливість бажаючим приміряти захисне спецспорядження, а також розповіли про заходи безпеки у випадку знайдення вибухонебезпечних предметів, пише сайт Суми Сьогодні з посиланням на ГУНП у Сумській області.

«Спортивне свято «Відкриті уроки футболу», організоване Федерацією футболу України та Федерацією футболу Сумщини для школярів, дітей учасників АТО і переселенців, було справжнім відкритим уроком. Мета фестивалю – залучення дітей до здорового способу життя і занять спортом. А ще – забезпечення вільного і безкоштовного доступу дітей до футбольної інфраструктури. Бо футбол в Україні є одним з наймасовіших і найулюбленіших видів спорту», – наголосив Антон Проценко, представник Федерації футболу Сумщини.

За задумкою організаторів, футбольне поле було розділено на сектори, в кожному з яких з дітьми працювали тренери, психолог та поліцейські. З кожною групою по черзі проводилися різноманітні спортивні ігри і фізичні вправи. А тренінги проводили психолог та «дитячий» поліцейський. Діти могли вільно спілкуватися з працівником управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області, ставити йому будь-які питання, що стосуються роботи поліції, та отримувати цікаві й вичерпні відповіді на них.

А ще з підлітками спілкувалися працівники вибухотехнічної служби Головного управління національної поліції. Вони розповіли юним спортсменам про те, як правильно вести себе при виявленні підозрілих предметів та вибухонебезпечних речовин або боєприпасів, і навіть дали можливість потримати макети зброї та приміряти на себе захисну поліцейську амуніцію.

«Наші поліцейські, які прийняли участь у заході, розповіли дітям, як не стати жертвою злочину чи правопорушення; як вірно поводити себе в громадських місцях, зокрема – на стадіонах під час спортивних змагань і футбольних матчів, на вулицях і при спілкуванні з незнайомими людьми; а також про заходи особистої безпеки при виявленні боєприпасів та різних підозрілих предметів», – коментує інспектор ювенальної превенції УДП ГУНП області Олександр Галицький.

За ті кілька годин, впродовж яких проходило спортивне свято, і діти, і дорослі отримали величезне задоволення та заряд бадьорості й енергії. Організатори свята подарували всім учасникам футболки з логотипом свята, а навчальним закладам, з яких прибули діти – чудові футбольні м’ячі.

Джерело: Суми Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*